Niezwykle modne salony pielęgnacji paznokci, których główną ofertą jest tworzenie najwyższej jakości stylizacji paznokci oraz pielęgnacja dłoni są miejscami o eleganckim wystroju. Idealnie skomponowana aranżacja pomieszczeń, przystosowanych do stylizacji paznokci stanowi połączenie funkcjonalnych sprzętów z dekoracjami i nowoczesnymi meblami. Klientki salonów muszą przecież nie tylko cieszyć się nową stylizacją paznokci, ale również chwilą relaksu w przyjemnie zaaranżowanym pomieszczeniu.

Stojak na lakiery do paznokci oraz ekspozytory stołowe znakomicie wzmacniają efekt profesjonalizmu danego salonu, a dodatkowo pozwalają zapoznać się z dostępnością produktów.

Gdy chcemy zaprezentować ofertę

Praktyczne, modułowe stojaki na lakiery do paznokci, wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego, zarówno w wersji stojącej, jak i wiszącej, montowanej na ścianie, stanowią znakomitą przestrzeń ekspozycyjną dla kosmetyków. Niewielkich rozmiarów lakiery do paznokci można przechowywać w uporządkowany sposób, dbając o zachowanie odpowiedniego miejsca na ekspozycji poszczególnych kolorów zestawu. Stojaki, dostępne w wielu rozmiarach, odpowiednie będą zarówno do prezentacji całej gamy kolorystycznej lakierów danej marki. Przydadzą się też do kilku najczęściej używanych kosmetyków, które chcemy mieć na wyciągnięcie ręki

Praktyczne stojaki na lakiery do paznokci

Znakomicie w pracy stylistki paznokci sprawdzają się ekspozytory na lakiery do paznokci, wykonane z przezroczystego pleksi. Praktyczne stojaki na kilka lakierów zapewnią porządek na stanowisku pracy oraz wzmocnią efekt profesjonalizmu, jaki odbiera klientka. stojaki na lakiery do paznokci są znakomitym sposobem na reklamę marki, której używamy, prezentując wysoką jakość materiałów i usług. Ofertę stojaków często uzupełniają podstawki pod dyplomy, pozwalające wyeksponować kompetencje stylistki.

Gdzie znajdują zastosowanie stojaki na lakiery do paznokci?

Lakiery do paznokci, które służą do wykonania nowoczesnej stylizacji lub dostępne w ofercie sprzedażowej, powinny być prezentowane w estetyczny sposób, umożliwiając zapoznanie się z ofertą oraz łatwy dostęp do produktów. Stojaki sprawdzają się więc w:

  • drogeriach,
  • hurtowniach kosmetycznych,
  • salonach kosmetycznych,
  • salonach stylizacji paznokci,
  • spa,
  • sklepach wielobranżowych.

Jak dbać o odpowiednią ekspozycję lakierów do paznokci?

Posiadanie stojaków na lakiery do paznokci to nie wszystko. Aby ekspozycja spełniała swoje funkcje, powinna zostać umieszczona w odpowiednim miejscu. Lakiery do paznokci, będące niewielkimi przedmiotami, nie powinny być zasłonięte większymi opakowaniami. Jeżeli ekspozytor jest zamontowany na ścianie, powinien być umieszczony w widocznym miejscu o łatwym dostępie, np. nad ladą lub stolikiem, przy którym odbywa się stylizacja.