Ekspozytory na ulotki cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców, ponieważ dzięki nim można skutecznie zwrócić uwagę potencjalnych odbiorców na swoją ofertę. To ciekawy sposób promowania swojego biznesu, a przy tym niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak szeroką ofertę stojaków reklamowych przedstawiają te firmy, które je sprzedają. Można zdecydować się na takie stojaki, które sprawdzą się tylko podczas jednej kampanii reklamowej, jak i na te, które będzie można użytkować wielokrotnie.

Ekspozytory na ulotki o konstrukcji modułowej

Niezwykle funkcjonalne są te ekspozytory na ulotki o konstrukcji modułowej. Będziemy mogli zauważyć, że dzięki temu, że występują tutaj moduły, będzie można samodzielnie dopasować liczbę kieszeni i przegródek do konkretnego zastosowania. Takie stojaki na ulotki są wykonane przeważnie z plexi, ale również zdarzają się konstrukcje metalowe malowane na przykład na srebrny kolor. W ten sposób takie ekspozytory są nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo dobrze się prezentują.

Ekspozytory na ulotki na kółkach

Jeśli zależy nam na tym, by ekspozytory na ulotki można było przemieszczać, najlepiej zdecydować się na takie, które umieszcza się na stojakach na kółkach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż możemy taki stojak zawsze postawić w takim miejscu, gdzie akurat znajduje się najwięcej osób, które mogłyby zainteresować się ofertą firmy. Kółka są bardzo wytrzymałe, a przy tym wykonane z takiego materiału, który nie rysuje powierzchni, po jakiej się przesuwają.

Ciekawym rozwiązaniem są również te ekspozytory na ulotki w postaci krat. Przekonamy się, że dzięki takiej konstrukcji zawsze będziemy mogli umieścić naszą reklamę na odpowiedniej wysokości tak, by przykuwała ona uwagę odbiorców. Ekspozytory w postaci krat dają nam możliwość umieszczenia ulotek w różnych formatach i w różny sposób. Zamiast więc kupować kilka stojaków na reklamy, wystarczy zaopatrzyć się w jeden bardziej rozbudowany.

Jednak najbardziej funkcjonalne są z pewnością te ekspozytory na ulotki, które będziemy mogli zamówić na indywidualne życzenie. Wtedy oczywiście cena będzie wyższa, niemniej przekonamy się, że takie rozwiązanie jest dla nas najbardziej wskazane. Możemy bowiem bardzo precyzyjnie omówić ze sprzedawcą każdy element konstrukcji, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że dany stojak doskonale sprawdzi się w naszym konkretnym przypadku. Niezależnie od tego, czy zamawiamy tekturowy stojak, czy też wykonany z plexi, bądź metalowy, za każdym razem otrzymujemy produkt, który jest dopasowany do naszych wysokich wymagań.