Paznokcie to wizytówki każdej kobiety. Dlatego takie ważne jest dbanie o nie, odpowiednia pielęgnacja i manicure. W ostatnich czasach bardzo popularne stały się lakiery hybrydowe. Pozwalają one na wykonywanie zdobień, które mogą się utrzymywać nawet do kilku tygodni, bez żadnych odprysków i innych nieestetycznych ubytków. Taki manicure można wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym lub samodzielnie w domu. Jednak bez względu na to, czy jest się właścicielem salonu urody, czy wykonuje się zdobienia samemu warto wyposażyć się w specjalny stojak na lakiery do paznokci.

Stojak na lakiery do paznokci – dlaczego się przydaje?

Stojaki na lakiery do paznokci to inwestycja rzędu od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Posiadając dużą ilość zwykłych lakierów czy lakierów hybrydowych warto zakupić jeden z modeli dostępnych na rynku. Stojaki na lakiery pozwalają zaprezentować w całej okazałości swój dobytek. Dzięki temu klientki będą mogły zobaczyć lakiery nie tylko na zdobnikach, ale również w oryginalnych buteleczkach. Co może ułatwić im wybór. Ponadto stojaki pozwalają łatwiej odszukać interesujący nas produkt. Dzięki niem możliwie jest utrzymanie porządku ze swoimi lakierami i zgromadzenie ich w jednym miejscu. Ponadto stojaki na lakiery do paznokcie, które są dostępne na rynku są bardzo estetycznie wykonane. Z pewnością świetnie wpasują się w wystrój każdego salonu kosmetycznego i spełnią funkcję dodatkowej, eleganckiej dekoracji.

Na rynku można znaleźć wiele różnych modeli stojaków na lakiery do paznokci. Ich wybór zależy od ilości lakierów do wyeksponowania oraz od tego ile miejsca na nie można przeznaczyć. Ciekawym rozwiązaniem są naścienne stojaki, które przypominają szereg małych półeczek. Zmieścić się na nim może nawet 120 buteleczek z lakierami. Bardzo popularne są mniejsze stojaki, które nadają się do ustawienia np. na stoliku. Bardzo praktyczny i pojemny jest dwustronny, obrotowy stojak. Umożliwia on szybki dostęp do wybranego lakieru i prezentuje się bardzo ciekawie.