Vibac taśma pakowa i kartony pakowe

Na rynku pojawia się coraz więcej firm, oferujących taśmy pakowe z nadrukiem. Reklamują one swoje produkty jako taśmy reklamowe, polecane do pakowania paczek z towarem, wysyłanym przez sklepy internetowe. Trzeba przyznać że takie taśmy cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów, a wynika to z ich przystępnej ceny i ładnego wyglądu. Niestety niewiele osób zastanawia się nad tym, jaki stopień bezpieczeństwa zapewniają one paczkom, które są nimi zabezpieczone. Niestety jest to niskie bezpieczeństwo. Dlaczego? Powodem numer jeden jest fakt że są to taśmy akrylowe. A ich skuteczność w klejeniu jest znacząco niższa. Po drugie, taśmy takie są droższe w zakupie, a na rolce znajduje się ich mniejsza ilość. To z kolei podnosi ogólne koszta pakowania, sprawiając że wysyłka jest droższa.

 

Czyż nie lepiej sięgnąć po sprawdzone i ogólnie dostępne rozwiązania, takie jak vibac taśma pakowa?

Jest ona dostępna na rynku już od wielu lat, zapewniając najlepszy sposób pakowania paczek, gwarantujący dużą wytrzymałość. Taśmy kauczukowe, takie jak vibac taśma pakowa jest oferowana w dwóch modelach. Pierwszy z nich to klasyczna taśma pakowa w kolorze brązowym. Nadaje się do wszystkich zastosowań. Mocna, elastyczna, łatwa w klejeniu i trudna w odklejeniu. Występuje również drugi rodzaj taśm, a mianowicie taśma przeźroczysta, również kauczukowa. Jej zastosowania również są bardzo szerokie i umożliwiają szybkie i bezpieczne pakowanie paczek, na których znajdują się dane adresowe. Bez względu na rodzaj wybranej taśmy pakowej Vibac, każda z nich zapewnia najwyższą odporność oraz atrakcyjną cenę.

Wraz z taśmą pakową, w wielu hurtowniach interentowych możesz zamówić w niskich cenach kartony do pakowania, rolki termiczne, etykiety adresowe i wiele nnych produktów przydatnych w każdym przedsiębiorstwie.