Reklama na potykaczach przynosi zadziwiająco dobre rezultaty. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji, aby się o tym przekonać, jak najszybciej należy nadrobić zaległości. Prowadzisz mały sklep lub inną firmę, której usługi są adresowane do ludzi prosto z ulicy? Jeśli tak, to standy reklamowe są właśnie narzędziem promocji, stworzonym właśnie dla ciebie.

Co powinieneś o nich wiedzieć? Są lekkie, wytrzymałe, proste w użytkowaniu i nie sprawiające żadnych problemów z czyszczeniem.

No właśnie, dla twojego biznesu bardzo ważne będzie to, aby posiadane przez ciebie standy reklamowe zawsze były czyste.

Jak o nie dbać? Jak usuwać z nich zanieczyszczenia? Z uwagi na to, że standy są ustawione przed budynkiem, na chodniku, narażone są na zanieczyszczenia atmosferyczne. Regularnie usuwając z nich zabrudzenia sprawiamy, że reklama zawsze jest doskonale widoczna i czytelna. Reklama na takich stojakach najczęściej jest wykonana w postaci pełnokolorowych wydruków na foliach samoprzylepnych. Takie wydruki zabezpieczone są przed blaknięciem, specjalnymi lakierami z filtrami UV. Czyszczenie tego typu nośników reklamowych powinno się odbywać z użyciem gąbek – nie szorstkich, a także letniej wody z dodatkiem delikatnego detergentu. Można również w tym celu wykorzystywać płyny do mycia szyb.

Wykonując usuwanie zabrudzeń, należy robić to delikatnymi ruchami, często płucząc gąbkę w wodzie. Znajdujące się w niej drobinki piasku, jeśli nie zostaną z niej wypłukane, mogą spowodować rysowanie powierzchni i doprowadzą do całkowitego zniszczenia reklamy. Jej odnowienie będzie wówczas wiązało się z koniecznością przygotowania nowego wydruku w drukarni, usunięciu starego wydruku ze standa i przyklejenie w jego miejsce nowej naklejki. To wszystko generuje wysokie koszta. Aby ich uniknąć, pamiętajmy o podstawowych zasadach czyszczenia, a stand reklamowy odpłaci się długim i bezawaryjnym okresem użytkowania, będąc skuteczną reklamą dla twojego biznesu, bez względu na jego charakter.